Skip to main content
12. november 2021
Foto: Burak Kebapci / Pexels.com

Er du en med lyse ideer og et ønske om å bidra?

Skrevet av: Norsk Flygerforbund

Norsk Flygerforbund ser etter motiverte og lærevillige kolleger som kan bistå med tariffsaker, forhandlinger, juridiske saker og personalsaker.

Du blir en del av et dynamisk og faglig sterkt fellesskap. Gjennom stillingen kommer du tett på både medlemmene og selskapene, og du får gjort en forskjell både for enkeltindivider og fellesskapet.

Tidligere erfaring verdsettes, men er ikke et kriterium for å søke. Derimot vektlegges i stor grad motivasjon og ønsket om å bidra for fellesskapet. Kursing og opplæring vil bli gitt i regi av NF og LO.

- Er du en person med god sans for rettferdighet? Og er du litt nysgjerrig på hva dette innebærer?

Vi trenger deg med på laget vårt. Ta kontakt via Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den., så finner vi en løsning!

Siste nyheter:

30. september 2026

Gjessene er på vei sørover

Høsttrekket er i full gang. Grågåsa er på topp, kortnebbgåsa har så vidt begynt, og luftrommet rundt flere norske flyplasser vil være travelt helt ut oktober.

27. september 2026

Felles uttalelse fra de skandinaviske forbundene

"Management through fear has no place in Scandinavian aviation" er kjernen i en fellesuttalelse fra de skandinaviske forbundene. 

26. juni 2026

NF deltar i felleseuropeisk konferanse

Hvordan vil EUs nye luftfartsstrategi påvirke norske flygere? Hvilken rolle skal kunstig intelligens spille i cockpit, og hvordan kan pilotforeninger samarbeide på tvers av landegrenser? Dette var blant temaene da Norsk Flygerforbund deltok på European Cockpit Association (ECA) Conference i Brussel 17.–18. juni.