Skip to main content
06. januar 2022
Foto: LOfavør

LOfavør Boliglån - oppdaterte priser

Skrevet av: Endre Antonsen

SpareBank 1 Østlandet endret i går sine priser på LOfavør Boliglån etter rentejusteringen fra Norges Bank i desember.

Her er oppdaterte priser til informasjon:

LOfavør Førstehjemslån

Nominell rente: 1,59 %

Priseksempel: Effektiv rente 1,68 %, kr 2 mill. o/25 år, kostnader kr 445.639. Total innbetaling blir kr. 2.445.639

LOfavør Boliglån Ung

Nominell rente: 1,70 %
Priseksempel: Effektiv rente 1,79 %, kr 2 mill. o/25 år, kostnader kr 476.958, totalt kr 2.476.958.

LOfavør Boliglån

Nominell rente: 1,85 %

Priseksempel: Effektiv rente 1,94 %, kr 2 mill. o/25 år, kostnader kr 520.061, totalt kr. 2.520.061

LOfavør Boliglån+

Nominell rente: 1,75 %

Priseksempel: Effektiv rente 1,84 %, kr 2 mill. o/25 år, kostnader kr 491.275, totalt kr 2.491.275.

 

Du kan lese alt om boliglånet og vilkårene på www.lofavor.no.

Siste nyheter:

05. desember 2023

Ny dokumentar avslører fryktkulturen i europeisk luftfart

Piloter og ansatte tør ikke snakke åpent om sikkerhetsrisikoer i europeiske flyselskaper, i frykt for konsekvenser. Nå kaster en ny dokumentar nytt lys over rovdrift på ansatte, en fryktkultur i luftfarten, og et EASA som sitter stille og ser på.

30. november 2023

Spritflasker og lokalflyplasser

I et land hvor verdiskapningen er avhengig av distriktene, trenger vi flyet. Når Avinor nå begynner å leke med tanken om å legge ned flyplasser som er viktige i sine regioner, fører de et politisk spill som er første trekk mot å avskilte distriktene, og på sikt skremme folk vekk.

26. november 2023

Norden på fremmarsj

Alarmerende og hjerteskjærende funn om arbeidsmiljøet for piloter og kabinansatte ble presentert under årets høstkonferanse i European Cockpit Association (ECA). Samtidig fikk Norden en viktig hånd på rattet med den islandske representanten Paul Allen inn i ECA-styret.